top of page
WhatsApp Image 2023-01-10 at 09.30.13.jpeg

GAISA KONDICIONĒŠANA

Mūsu uzņēmums piedāvā profesionālas gaisa kondicionēšanas uzstādīšanas pakalpojumus jūsu mājā vai birojā. Mēs esam pieredzējuši speciālisti, kas strādā ar dažāda veida gaisa kondicionēšanas iekārtām un zinām, kā piemērotākā veidā uzstādīt gaisa kondicionieri jūsu telpās.

Mūsu uzņēmumā esam apņēmušies sniegt augstas kvalitātes pakalpojumus un pārliecināti, ka mūsu profesionālie darbinieki spēs nodrošināt efektīvu gaisa kondicionēšanas uzstādīšanu jūsu telpās. Mēs pieņemam pasūtījumus no visām Latvijas pilsētām un esam gatavi braukt uz jebkuru vietu, lai sniegtu jums labāko gaisa kondicionēšanas pakalpojumu.

Ja vēlaties uzstādīt gaisa kondicionieri savā mājā vai birojā, lūdzu, sazinieties ar mums un mēs sniegsim jums detalizētu piedāvājumu. Mēs ar prieku palīdzēsim jums izvēlēties piemērotāko gaisa kondicionēšanas iekārtu un uzstādīsim to profesionāli un kvalitatīvi. Mēs esam gatavi atbildēt uz jebkādiem jautājumiem un sniegt padomus par gaisa kondicionēšanas izvēli un uzstādīšanu.

Ceram, ka mūsu pakalpojumi palīdzēs jums atrisināt jūsu gaisa kondicionēšanas problēmas un radīs jums komfortablu un svaigu mājas vai darba vidi.

Kāpēc izvēlēties mūsu gaisa kondicēšanas sistēmu?

  1. Mūsu uzņēmumā strādā tikai pieredzējuši un kvalificēti speciālisti, kas spēj piedāvāt augstas kvalitātes gaisa kondicionēšanas uzstādīšanas pakalpojumus.

  2. Piedāvājam plašu gaisa kondicionēšanas iekārtu klāstu, lai varētu atbilstoši jūsu vajadzībām un telpas īpašībām izvēlēties piemērotāko variantu.

  3. Nodrošinām profesionālu uzstādīšanu, lai jūsu gaisa kondicionēšanas sistēma darbotos efektīvi un ilgstoši.

  4. Uzņēmumā ir pieejami dažādi cenu piedāvājumi, tādēļ varam piemēroties dažādiem budžetiem.

  5. Piedāvājam arī apkalpošanas un remonta pakalpojumus, lai nodrošinātu jūsu gaisa kondicionēšanas sistēmas ilgtspēju.

  6. Rūpējamies par klientu apmierinātību un vienmēr esam gatavi atbildēt uz jautājumiem un sniegt padomus par gaisa kondicionēšanas izvēli un uzstādīšanu.

Ja vēlaties uzstādīt kvalitatīvu gaisa kondicionēšanas sistēmu, izvēlieties mūsu uzņēmumu un mēs parūpēsimies par to, lai jūsu telpas būtu svaigas un komfortablas visu gadu.

2023

Apmierinātu

klientu

206

Pabeigtu

projektu

870

Parakstītu

līgumu

Kontakti
WhatsApp Image 2023-01-10 at 09.30.13.jpeg

Zvani mūsu speciālistiem

pa tālruni:

26310211 vai 29262989

Raksti mums e-pastu:

info@condilat.com,

vai atstāj savu ziņu

aizpildot pieteikuma formu

Brauc pie mums

ciemos uz ofisu:

Stabu iela 74, Rīga

Pieteikuma forma:

Atsūti mums savu ziņu ar vēlamā pakalpojuma saņemšanu un mēs atradīsim piemērotāko risinājumu tieši tavām vajadzībām.

Paldies par ziņojumu!

bottom of page