top of page
WhatsApp Image 2023-01-10 at 09.30.13.jpeg

VĒDINĀŠANAS SISTĒMAS UN AUKSTUMA APGĀDES PROJEKTĒŠANA

Mūsu uzņēmums piedāvā profesionālu vēdināšanas sistēmas un aukstuma apgādes projektēšanas pakalpojumu. Mēs esam pieredzējuši inženieri un zinām, kā projektēt efektīvas un kvalitatīvas vēdināšanas sistēmas un aukstuma apgādes sistēmas dažādām telpām un objektiem.

Mēs strādājam ar dažādu veidu vēdināšanas sistēmām, piemēram, mehāniskām vēdināšanas sistēmām, dabiskās vēdināšanas sistēmām un mākslīgās vēdināšanas sistēmām. Mēs spējam pielāgoties jūsu vajadzībām un telpas īpašībām, lai izvēlētos piemērotāko vēdināšanas sistēmu.

Mēs arī projektējam aukstuma apgādes sistēmas, lai nodrošinātu komfortablu temperatūru telpās. Mēs strādājam ar dažāda veida aukstuma apgādes iekārtām, piemēram, gaisa kondicionētājiem, siltā grīdas sistēmām un citiem.

Mūsu uzņēmumā esam apņēmušies sniegt augstas kvalitātes pakalpojumus un pārliecināti, ka mūsu inženieri spēs radīt efektīvas un kvalitatīvas vēdināšanas un aukstuma apgādes sistēmas jūsu telpām. Ja vēlaties uzlabot vēdināšanas vai aukstuma apgādes sistēmu jūsu telpās, lūdzu, sazinieties ar mums un mēs sniegsim jums detalizētu piedāvājumu.

 

Mēs ar prieku palīdzēsim jums izvēlēties piemērotāko sistēmu un projektēsim to profesionāli un kvalitatīvi.

 

Esam gatavi atbildēt uz jebkādiem jautājumiem un sniegt padomus par vēdināšanas un aukstuma apgādes sistēmu izvēli un projektēšanu.

Ceram, ka mūsu pakalpojumi palīdzēs jums atrisināt jūsu vēdināšanas un aukstuma apgādes problēmas un radīs jums komfortablu vidi.

Kāpēc izvēlēties mūsu uzņēmuma pakalpojumus?

  1. Mūsu uzņēmumā strādā tikai pieredzējuši un kvalificēti inženieri, kas spēj piedāvāt augstas kvalitātes vēdināšanas sistēmas un aukstuma apgādes projektēšanas pakalpojumus.

  2. Piedāvājam plašu vēdināšanas sistēmu un aukstuma apgādes iekārtu klāstu, lai varētu atbilstoši jūsu vajadzībām un telpas īpašībām izvēlēties piemērotāko variantu.

  3. Radām profesionālus projektus, lai jūsu vēdināšanas sistēma un aukstuma apgāde darbotos efektīvi un ilgstoši.

  4. Mūsu uzņēmumā ir pieejami dažādi cenu piedāvājumi, tādēļ varam piemēroties dažādiem budžetiem.

  5. Piedāvājam arī tehnisko atbalstu un konsultācijas par vēdināšanas sistēmu un aukstuma apgādes projektēšanas jautājumiem.

  6. Rūpējamies par klientu apmierinātību un vienmēr esam gatavi atbildēt uz jautājumiem un sniegt padomus par vēdināšanas sistēmu un aukstuma apgādes projektēšanu.

Ja vēlaties uzstādīt kvalitatīvu vēdināšanas sistēmu vai uzlabot aukstuma apgādes sistēmu, izvēlieties mūsu uzņēmumu un mēs parūpēsimies par to, lai jūsu telpas būtu svaigas un komfortablas visu gadu.

2023

Apmierinātu

klientu

206

Pabeigtu

projektu

870

Parakstītu

līgumu

Kontakti
WhatsApp Image 2023-01-10 at 09.30.13.jpeg

Zvani mūsu speciālistiem

pa tālruni:

26310211 vai 29262989

Raksti mums e-pastu:

info@condilat.com,

vai atstāj savu ziņu

aizpildot pieteikuma formu

Brauc pie mums

ciemos uz ofisu:

Stabu iela 74, Rīga

Pieteikuma forma:

Atsūti mums savu ziņu ar vēlamā pakalpojuma saņemšanu un mēs atradīsim piemērotāko risinājumu tieši tavām vajadzībām.

Paldies par ziņojumu!

bottom of page